Biz Kimiz?

Classe Tur

Paris’e ve Fransa’nın diğer kentlerine yapacağınız seyahatler için V.I.P taşımacılık hizmeti ve organizasyon mu arıyorsunuz?

Classe Tur olarak konforlu bir seyahat için size hizmet etmekten sonsuz mutluluk duyuyoruz.

Firmamız adı üstünde “Classe” bir tur firmasıdır. Tek amacımız firmamızın ismine ve siz değerli müşterilerimize layık olmaya çalışmaktır.

Classetur” 2013 yılından günümüze, yılların verdiği deneyim ve alanında uzman ekibimiz ile çalışmaya devam etmektedir. Ulaşım konusunda son model araçlarımızla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Profesyonel çalışma anlayışımız, iş ahlakımız ve mesleğimize verdiğimiz ciddiyet ile size hizmet vermekten keyif duyuyoruz. İşimize duyduğumuz sevgi, heyecan ve dinamik enerjimizle adımız gibi “Classe” bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dünyanın herhangi bir ülkesinden Fransa’ya gelen müşterilerimizi istediği her yere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak bizim işimiz.

V.I.P taşımacılığın yanı sıra rehberlik hizmeti de verdiğimizi biliyor muydunuz? Fransa’da konaklayacağınız otel rezervasyonunuzu da bize güvenerek yaptırabilirsiniz.

Classetur olarak 7/24 kaliteli ve güvenilir taşımacılığınız için buradayız.

VIP Hizmet

Dünyanın herhangi bir ülkesinden Fransa’ya gelen müşterilerimizi istediği her yere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak bizim işimiz.

Transferler

Fransanın önemli hava limanlarından transferinizi sağlıyoruz. Konforlu bir seyahat için size hizmet etmekten sonsuz mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal Yaklaşım

Rehberlik hizmeti de verdiğimizi biliyor muydunuz? Fransa’da konaklayacağınız otel rezervasyonunuzu da bize güvenerek yaptırabilirsiniz.

Güvenli Taşımacılık

Profesyonel ekibimiz ile kendinizi araç içerisinde oldukça rahat hissedeceksiniz. Gönül rahatlığı ile dilediğiniz yere ulaşın.